HOT-INFO

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

Msza Św. na zakończenie roku szkolnego odbędzie się 22 czerwca 2018r. o godzinie 8.00 w kościele p. w. św. Marcina w Odolanowie. 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017-2018 odbędzie się w auli naszego liceum 22 czerwca 2018r. o godzinie 9.30.  


Oto słowa, jakie maturzyści usłyszeli podczas zakończenia roku: Albert Camus powiedział: „Przyszłość będzie szczodra jedynie wtedy, kiedy wszystko ofiarujesz teraźniejszości”.
zakonczenie
Dorosły człowiek powinien być jak drzewo. Kiedy minie w Waszym życiu okres młodzieńczych poszukiwań i znajdziecie swoje miejsce na ziemi wrośnijcie w nie głęboko. Bądźcie wielcy i mocni, tak aby w Waszym cieniu znaleźli schronienie słabsi od Was. Dawajcie ludziom to, co w Was najlepsze. I bądźcie w tym dawaniu szczodrzy i szczerzy.
Jak tradycja nakazuje klasa trzecia w czwartek 26 kwietnia przyszła do szkoły przebrana. Pojawili się w LO piłkarz, wojskowi, strażak, policjant, księżniczka, "pani z kasą", panowie od deratyzacji(?) i wielu innych.
dsc 8380 (copy)
Największą gwiazdą w tym Frida Kahlo - meksykańska malarka. Wiktorii gratulujemy pomysłu i perfekcyjnego wykonania.
Czytaj więcej...
„Uratujmy głodujące dzieci na Madagaskarze” to kolejna akcja charytatywna, w którą włączyła się nasza szkoła. Celem akcji była zbiórka pieniędzy na dożywianie głodujących dzieci w rejonie Mampikony.„Uratujmy głodujące dzieci na Madagaskarze” to kolejna akcja charytatywna, w którą włączyła się nasza szkoła.
Czytaj więcej...