HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

26 listopada 2018 r. uczniowie LO wzięli udział w kolejnym spotkaniu w ramach preorientacji zawodowej. Tym razem odwiedził ich Patryk Rudnicki - absolwent odolanowskiego liceum rocznik 2012.
dsc 1994 (copy)dsc 1996 (copy)
Patryk opowiadał o swoich studiach dziennikarskich na Uniwersytecie Wrocławskim oraz o pracy zawodowej. Patryk pracuje obecnie w Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu i zajmuje się promocją i organizacją teatru AST. Jest także zastępcą redaktora naczelnego internetowego czasopisma "Nowe Dziennikarstwo" oraz redaktorem w "Dzielnicach Wrocławia". Pisze głównie relacje z wydarzeń kulturalnych, recenzje filmów, sztuk teatralnych, nowych płyt.26 listopada 2018 r. uczniowie LO wzięli udział w kolejnym spotkaniu w ramach preorientacji zawodowej. Tym razem odwiedził ich Patryk Rudnicki - absolwent odolanowskiego liceum rocznik 2012. Patryk opowiadał o swoich studiach dziennikarskich na Uniwersytecie Wrocławskim oraz o pracy zawodowej. Patryk pracuje obecnie w Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu i zajmuje się promocją i organizacją teatru AST. Jest także zastępcą redaktora naczelnego internetowego czasopisma "Nowe Dziennikarstwo" oraz redaktorem w "Dzielnicach Wrocławia". Pisze głównie relacje z wydarzeń kulturalnych, recenzje filmów, sztuk teatralnych, nowych płyt.Rozmawiał z uczniami o tym, że warto walczyć o swoje pasje, pogłębiać swoją wiedze przez całe życie i nie poddawać się w realizowaniu zamierzonych celów. 
dsc 1991 (copy)
dsc 1992 (copy)
dsc 1993 (copy)
dsc 1994 (copy)
dsc 1995 (copy)
dsc 1996 (copy)
dsc 1997 (copy)
dsc 1998 (copy)
dsc 1999 (copy)