HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

Kolejne spotkanie z zakresu preorientacji zawodowej dla licealistów odbyło się 25 marca. Nasze zaproszenie przyjął pan Cezary Maciejak - lekarz psychiatra z Wrocławia.
img 5457 (copy)
Opowiedział o rozwoju swojej ścieżki zawodowej, o codziennej pracy lekarza i o najczęstszych problemach, z jakimi aktualnie spotyka się młodzież. Pan Cezary nawiązał świetny kontakt z młodzieżą i chętnie odpowiadał na pytania. Kolejne spotkanie z zakresu preorientacji zawodowej dla licealistów odbyło się 25 marca. Nasze zaproszenie przyjął pan Cezary Maciejak - lekarz psychiatra z Wrocławia. Opowiedział o rozwoju swojej ścieżki zawodowej, o codziennej pracy lekarza i o najczęstszych problemach, z jakimi aktualnie spotyka się młodzież. Pan Cezary nawiązał świetny kontakt z młodzieżą i chętnie odpowiadał na pytania. 
Organizator: Ewa Banaszkiewicz - Zawidzka 
img 5457 (copy)
img 5458 (copy)
img 5459 (copy)
img 5460 (copy)