HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

W pierwszy dzień wiosny licealiści z kl. I i II postanowili pojechać do Wrocławia, by w Akademii Sztuk Teatralnych uczestniczyć w niezwykłej lekcji.
img 5439 (copy)
Były to warsztaty teatralne „W świecie tańca, mowy ciała i gestu”. Bardzo ciekawe zajęcia zilustrowano multimedialnymi projekcjami oraz oryginalnymi etiudami z elementami pantomimy, tańca klasycznego, nowoczesnego i breakdance. Całość przygotowali pedagodzy i studenci Wydziałów Aktorskiego i Lalkarskiego AST. Taka widowiskowa lekcja zrobiła na nas ogromne wrażenie. Była także bardzo inspirująca. W pierwszy dzień wiosny licealiści z kl. I i II postanowili pojechać do Wrocławia, by w Akademii Sztuk Teatralnych uczestniczyć w niezwykłej lekcji. Były to warsztaty teatralne „W świecie tańca, mowy ciała i gestu”. Bardzo ciekawe zajęcia zilustrowano multimedialnymi projekcjami oraz oryginalnymi etiudami z elementami pantomimy, tańca klasycznego, nowoczesnego i breakdance. Całość przygotowali pedagodzy i studenci Wydziałów Aktorskiego i Lalkarskiego AST. Taka widowiskowa lekcja zrobiła na nas ogromne wrażenie. Była także bardzo inspirująca. Pięknie rozpoczęła się ta wiosna 
img 5439 (copy)
img 5441 (copy)
img 5442 (copy)
img 5443 (copy)
img 5445 (copy)
img 5447 (copy)