HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

„Jak zostałam ekolożką” to tytuł dyktanda, które napisali uczestnicy XIV Edycji  Kon-kursu Ortograficznego o Pióro Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Odolanowie.
dsc 5089 (kopiowanie)dsc 5083 (kopiowanie)
Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych. W  zmaganiach wzięło udział 24 uczniów z 8 szkół podstawowych z: Uciechowa, Wróblińca, Odolanowa, Sośni, Czarnegolasu, Sulmierzyc, Jankowa Przygodzkiego i Świecy.  „Jak zostałam ekolożką” to tytuł dyktanda, które napisali uczestnicy XIV Edycji  Konkursu Ortograficznego o Pióro Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Odolanowie. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych. W  zmaganiach wzięło udział 24 uczniów z 8 szkół podstawowych z: Uciechowa, Wróblińca, Odolanowa, Sośni, Czarnegolasu, Sulmierzyc, Jankowa Przygodzkiego i Świecy. „Ekologiczne” dyktando autorstwa pani Lucyny Martewicz naszpikowane ortograficznymi pułapkami najlepiej napisała Adrianna Ptak reprezentująca SP w Sulmierzycach. Miejsce II zajęła uczennica z Sośni – Oliwia Miszczyk, a III – Mikołaj Cieśliński z Czarnegolasu. Natomiast w zmaganiach drużynowych najlepsi okazali się być uczniowie ze szkoły w Sośniach, tuż za nimi uplasowała się drużyna z Czarnegolasu, a miejsce III zajęli reprezentanci SP we Wróblińcu. Konkurs zorganizowały panie Ewa Banaszkiewicz – Zawidzka i Agata Fischer. Gratulujemy zwycięzcom, ale również wszystkim uczestnikom konkursu za piękną rywalizację i zmaganie się z niełatwą ortografią naszego ojczystego języka. Dziękujemy paniom polonistkom za przygotowanie uczniów i pracę w komisji konkursowej. 
dsc 5068 (kopiowanie)
dsc 5073 (kopiowanie)
dsc 5083 (kopiowanie)
dsc 5085 (kopiowanie)
dsc 5086 (kopiowanie)
dsc 5089 (kopiowanie)
dsc 5092 (kopiowanie)
dsc 5094 (kopiowanie)
dsc 5097 (kopiowanie)
dsc 5104 (kopiowanie)
dsc 5129 (kopiowanie)
image12 (kopiowanie)
image13 (kopiowanie)
image14 (kopiowanie)
image9 (kopiowanie)
zalacznik1.1.2.2 (kopiowanie)