HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

W 2022 roku ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA przypada 7 kwietnia. 
1460x616
Celem obchodów święta jest poruszenie najważniejszych problemów zdrowotnych dotyczących społeczeństwa na świecie. Odpowiednie działania profilaktyczne oraz wiedza dotycząca chorób zmniejsza prawdopodobieństwo zachorowania. 
W Światowym Dniu Zdrowia zwracamy uwagę na działania niezbędne do utrzymania ludzi i planety w zdrowiu oraz wspierania ruchu promując hasło ”Nasza planeta, nasze zdrowie”.
Zachęcamy uczniów liceum do przyłączenia się do tych działań poprzez zamieszczanie komentarzy na FB - Promujemy Światowy Dzień Zdrowia 7 kwietnia przez zdrowe drugie śniadanie w szkole oraz waszą aktywność fizyczną np. liczymy kroki, jazda na rowerze, rolkach i inne.
Agnieszka Wojciechowska – Gertig
Marzena Jesiołowska