HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

Młodzież dla młodzieży, taka forma profilaktyki zagościła 8 listopada 2017 r. podczas Odolanowskich Dni Trzeźwości, zorganizowanych dla młodzieży pod hasłem „TY WYBIERASZ”.  
1
Młodzież gimnazjalna oraz młodzież z grupy PaTPORT przygotowały ciekawe spektakle „Przebudzenie” i „To ty wybierasz”, których treść dotyczyła głównie problemu uzależnienia od alkoholu. W spektaklach pojawiły się wątki: przemoc w rodzinie, narkotyki, a nawet śmierć młodej dziewczyny.
Podsumowaniem twórczości młodzieży były krótkie wystąpienia zaproszonych gości: policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp., Komisariatu Policji w Odolanowie oraz Kuratora Sądowego, którzy w podsumowaniu przedstawień opowiedzieli o pozytywnej roli swojej pracy oraz o sukcesach jakie można osiągnąć dzięki współpracy i „nieodwracaniu głowy” kiedy dostrzegamy problem uzależnienia lub szeroko rozumianej przemocy.
ODT odbyły się z inicjatywy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Odolanowie i wsparciu Burmistrza Mariana Janickiego. 
1
2
3
4
5
6