HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

Nasza szkoła uczestniczy w konkursie Jedna planeta dotyczącym obserwacji pogody.
jedna planeta
Bardzo proszę o włączenie się Państwa do konkursu, ponieważ zwiększa to szanse szkoły na zakwalifikowanie się do drugiego etapu.
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy pobrać aplikację mobilną Meteo IMGW Prognoza dla Polski i w zakładce KONKURS wpisać numer RSPO szkoły. Kolejny krok, to codzienne wysyłanie prostych raportów pogodowych. Do etapu drugiego zakwalifikuje się 20 szkół, które przyślą najwięcej raportów proporcjonalnie do liczby uczniów.
Zadanie nie jest trudne, wystarczy poświęcić 2 minutki dziennie. Liczy się systematyczność i zaangażowanie nas wszystkich. W ciągu doby z jednego urządzenia mobilnego można wysłać tylko jeden raport pogodowy. Ważne: kod RSPO może zostać udostępniony również Waszym rodzinom oraz znajomym. Osoby te będą mogły wspierać swoimi raportami pogodowymi naszą szkołę i tym samym zwiększą naszą szansę na przejście do finałowego etapu.
Trzy zwycięskie szkoły otrzymają nagrodę w wysokości 50 tyś. zł, a pięcioro najbardziej zaangażowanych uczniów nagrody w wysokości do 2 tyś. Jest o co walczyć
Numer RSPO naszej szkoły to: 16235 (wpisujemy go tylko za pierwszym razem).
Wszystkie informacje dotyczące konkursu znajdziecie Państwo pod podanym niżej linkiem, znajduje się tam również instrukcja obsługi aplikacji konkursowej.
https://meteo.imgw.pl/jednaplaneta/
Raporty wysyłać będziemy od 4 kwietnia do 29 kwietnia.
W razie wątpliwości służę pomocą.
Anna Kuś