HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

Jest czwartek, 1 września 2016. Piękne, słoneczne przedpołudnie przypomina lato i dopiero co minione wakacje. Nie da się zaprzeczyć, że trudno będzie uczniom przyzwyczaić się do szkoły i szkolnych obowiązków. 

img 0952 (copy) 

 

 

Zatem wakacje za nami i trzeba wracać do książek. Uczniowie i nauczyciele oraz Burmistrz M i G Odolanów p. M. Janicki tego czwartkowego południa zgromadzili się w auli odolanowskiego liceum. W auli zagościł uroczysty nastrój . Tego dnia posadę dyrektora liceum objęła p. Ewa Wieja. Pan Burmistrz serdecznie pogratulował jej wygranego konkursu i życzył dużo sukcesów w związku z objęciem nowego stanowiska. Ponadto pan Burmistrz zapewnił , że będzie na wszelkie sposoby wspierał odolanowskie liceum. 

Również były dyrektor p. Rafał Walkow zabrał głos i podziękował wszystkim kolegom i władzom samorządowym za współpracę przez minione 14 lat.
Na końcu głos zabrała nowa p. dyrektor, która zapewniła, że będzie w swoich poczynaniach stawiać dobro tej szkoły na pierwszym miejscu. Były także kwiaty i słowa otuchy dla nowej dyrektorki.
Również wiele ciepłych słów zostało skierowanych do uczniów, zarówno przez byłego dyrektora oraz obecną dyrektor . Przede wszystkim podkreślali oni wartość nauki w życiu każdego człowieka. Bardzo serdecznie powitano uczniów klasy pierwszej, którzy swój los i swoje nadzieje wiążą z tą szkołą. Rok szkolny 2016\2017 właśnie się rozpoczął. 

img 0952 (copy)
img 0958 (copy)
img 0959 (copy)
img 0964 (copy)
img 0974 (copy)
img 1000 (copy)
img 1006 (copy)
img 1019 (copy)