HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

W piątek 26 października br. na godzinę wychowawczą w kl. I Ewa Banaszkiewicz - Zawidzka zaprosiła naszego byłego ucznia - Krzysztofa Fludra, który opowiedział licealistom o swojej karierze naukowej po zakończeniu odolanowskiego liceum.
dsc 1684 (copy) 

Pan Krzysztof ukończył biologię człowieka na Uniwersytecie Wrocławskim, kierunek, który pasjonował go już w liceum i do którego przygotowała go nasza szkoła. Rozmawiał z młodzieżą o tym, jak studiuje się we Wrocławiu, jakie są plusy i minusy życia studenta oraz o tym, że warto realizować swoje marzenia i robić to, co nas naprawdę inspiruje. Pan Fluder zamierza kontynuować studia w Londynie. Dziękujemy za spotkanie i trzymamy kciuki. 
dsc 1683 (copy)
dsc 1684 (copy)
dsc 1685 (copy)
dsc 1686 (copy)