HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

„Co robi burmistrz?”, „Jak zostać burmistrzem?”, „Czy to łatwa praca?” – na te i inne pytania odpowiadał Burmistrz Marian Janicki podczas niezwykłej lekcji samorządowej, która odbyła się dzisiaj (8 listopada br.) w sali narad odolanowskiego Urzędu.
15203 (copy)
„Co robi burmistrz?”, „Jak zostać burmistrzem?”, „Czy to łatwa praca?” – na te i inne pytania odpowiadał Burmistrz Marian Janicki podczas niezwykłej lekcji samorządowej, która odbyła się dzisiaj (8 listopada br.) w sali narad odolanowskiego Urzędu.Lekcję samorządową z burmistrzem zainicjował nauczyciel Rafał Walkow, a wzięli w niej udział uczniowie klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w  Odolanowie.Oprócz pytań dotyczących specyfiki pracy samego burmistrza, młodzież dowiedziała się jak działa i czym zajmuje się Urząd Gminy i Miasta Odolanów, co realizują osoby na poszczególnych stanowiskach, jakie są zadania samorządu, jakie mamy jednostki pomocnicze. W rozmowie z uczniami Burmistrz Marian Janicki poruszył również kwestię edukacji, motywacji do kształcenia się i zdobywania wiedzy oraz warunków, które muszą być spełnione, aby osiągnąć sukces. Na zakończenie uczniowie otrzymali drobne upominki.
15203 (copy)
15204 (copy)
15205 (copy)
15206 (copy)