HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

Jak co roku ostatni dzień w szkole przed Świętami Bożego Narodzenia to dzień pełen wrażeń. Najpierw uczniowie spotkali się z wychowawcami na klasowych wigiliach. Były życzenia i prezenty, dużo ciepła i radości ze wspólnie spędzonego czasu.
dsc 2234 (copy)dsc 2219 (copy)

Około godziny 11.00 uczniowie odolanowskiego liceum i szkoły branżowej zebrali się w auli aby wspólnie uczestniczyć w dorocznych Jasełkach. Dyrektorzy obu szkół złożyli uczniom i nauczycielom bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia. Tegoroczne Jasełka rozpoczęła prezentacja przygotowana przez Vladyslavę i Danylo - dwoje uczniów z Ukrainy, którzy opowiedzieli nam o świątecznych tradycjach na Ukrainie. Następnie na scenie pojawili się uczniowie klasy I i II LO oraz ksiądz Łukasz Olszewski i przenieśli nas swoją opowieścią na przedświąteczne targowisko pełne zgiełku, pośpiechu i obojętności na cierpienie drugiego człowieka. Przedstawienie przypomniało nam, że Bóg naprawdę narodzi się tylko dla tych, którzy mają miłość w sercu. Uroczystości zakończyły się wspólnym odśpiewaniem kolędy. Dziękujemy wszystkim uczniom z liceum i szkoły branżowej, którzy brali udział w przygotowaniu uroczystości oraz ich opiekunom p. Bogumile Datcie i ks. Łukaszowi Olszewskiemu.Jak co roku ostatni dzień w szkole przed Świętami Bożego Narodzenia to dzień pełen wrażeń. Najpierw uczniowie spotkali się z wychowawcami na klasowych wigiliach. Były życzenia i prezenty, dużo ciepła i radości ze wspólnie spędzonego czasu. Około godziny 11.00 uczniowie odolanowskiego liceum i szkoły branżowej zebrali się w auli aby wspólnie uczestniczyć w dorocznych Jasełkach. Dyrektorzy obu szkół złożyli uczniom i nauczycielom bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia. Tegoroczne Jasełka rozpoczęła prezentacja przygotowana przez Vladyslavę i Danylo - dwoje uczniów z Ukrainy, którzy opowiedzieli nam o świątecznych tradycjach na Ukrainie. Następnie na scenie pojawili się uczniowie klasy I i II LO oraz ksiądz Łukasz Olszewski i przenieśli nas swoją opowieścią na przedświąteczne targowisko pełne zgiełku, pośpiechu i obojętności na cierpienie drugiego człowieka. Przedstawienie przypomniało nam, że Bóg naprawdę narodzi się tylko dla tych, którzy mają miłość w sercu. Uroczystości zakończyły się wspólnym odśpiewaniem kolędy. Dziękujemy wszystkim uczniom z liceum i szkoły branżowej, którzy brali udział w przygotowaniu uroczystości oraz ich opiekunom p. Bogumile Datcie i ks. Łukaszowi Olszewskiemu.
Ewa Wieja 
dsc 2171 (copy)
dsc 2173 (copy)
dsc 2175 (copy)
dsc 2179 (copy)
dsc 2180 (copy)
dsc 2182 (copy)
dsc 2190 (copy)
dsc 2199 (copy)
dsc 2204 (copy)
dsc 2207 (copy)
dsc 2208 (copy)
dsc 2211 (copy)
dsc 2219 (copy)
dsc 2224 (copy)
dsc 2228 (copy)
dsc 2234 (copy)
dsc 2235 (copy)
dsc 2240 (copy)