HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

„Kto ratuje jedno życie, jakby cały świat ratował”„Kto ratuje jedno życie, jakby cały świat ratował”
Dobiegła końca kolejna edycja akcji charytatywnej „Wszystkie Kolory Świata”.
1
Organizatorem akcji był UNICEF, a jej celem zebranie pieniędzy na zakup szczepionek ratujacych życie dzieci w najuboższych państwach świata. Uczniowie liceum oraz Szkoły Branżowej po raz kolejny zaangażowali się w pomoc. Uszyli charytatywne lalki, które następnie zostały sprzedane. W sposób szczególny w akcję włączyła się młodzież z  klasy trzeciej liceum. Każdego roku podczas klasowych wigilii uczniowie obdarowywali się prezentami. Tym razem zrezygnowali z kupna podarunków dla siebie. Zamiast tego zorganizowali zbiórkę pieniędzy, które  przekazali na rzecz akcji. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w nasze działania na rzecz dzieci. Zebraliśmy 410 zł., które zostały w całości wpłacone na konto UNICEF.
Koordynator akcji                                                                                                                                                                         Anna Kuś 
1
2
3
4
5
6