HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

24 września 2019 r. odolanowscy licealiści obchodzili Sportowy Dzień Patrona.
dsc 4201 (copy)
Był to dzień pełen różnorodnych wrażeń.
Spotkanie rozpoczęło się w auli od scenek profilaktycznych.
Każda klasa przygotowała krótki występ na temat niebezpiecznych plotek , „hejtu” w sieci i cyberprzemocy. Zadaniem tych scenek było uświadomienie sobie nawzajem, jak łatwo jest skrzywdzić słowem drugiego człowiek. Po klasowych prezentacjach rozpoczął się sportowy quiz.  Każda klasa losował pięć pytań i wspólnie na nie odpowiadała.
Po zakończeniu konkursu przenieśliśmy się na Orlika i rozpoczęliśmy sportowe zmagania na wesoło od wspólnego odtańczenia zumby.
Taniec poprowadziła Pani Monika Zydorowicz. 
Był bieg drużynowy z przelewaniem wody, unihokejem, przewrotami i przechodzeniem przez hul-hoop.
Po zmaganiach drużynowych rozpoczęły się konkurencje indywidualne: stanie na równoważni na czas, rzuty do kosza i strzały na bramkę. Jednocześnie trwała konkurencja rysunkowa polegająca na namalowaniu w ciągu pół godziny jak największej ilości portretów naszego patrona króla Władysława Jagiełły i jego żony królowej Jadwigi.
Sportowe zmagania zakończyliśmy meczem siatkówki uczniowie kontra nauczyciele i rodzice. Wygrali uczniowie.
Gratulujemy!
W trakcie sportowych zmagań wszyscy uczestnicy mogli posilić się kiełbaską z grilla.
Bardzo cieszymy się, że w tej szkolnej imprezie uczestniczyli także rodzice, którzy nie tylko pomogli nam zorganizować wspólne spotkanie ale uczestniczyli także w sportowych zmaganiach zbierając punkty dla klasy.
Dziękujemy! 
Wyniki rywalizacji ogłosimy w późniejszym terminie.
Koordynatorem Dnia Sportu był Pan Mariusz Chmielewski. 

dsc 4163 (copy)
dsc 4172 (copy)
dsc 4201 (copy)
dsc 4213 (copy)
dsc 4238 (copy)
dsc 4244 (copy)
dsc 4248 (copy)