HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

Dzięki dotacji Narodowego Banku Polskiego w ramach programu edukacja ekonomiczna 25 odolanowskich licealistów realizuje obszerny program edukacyjny pogłębiający ich wiedzę ekonomiczna.
zlotyma100lat banner
Od 2 grudnia 2019 r. do 31 marca 2020 r. uczniowie uczestniczą w rożnych formach zdobywania wiedzy: warsztatach, konkursie, wykładzie i trzydniowej wycieczce edukacyjnej. Zaprosili także do udziału w konkursie swoich młodszych kolegów ze szkół podstawowych. Dzięki dotacji Narodowego Banku Polskiego w ramach programu edukacja ekonomiczna 25 odolanowskich licealistów realizuje obszerny program edukacyjny pogłębiający ich wiedzę ekonomiczna. od 2 grudnia 2019 r. do 31 marca 2020 r. uczniowie uczestniczą w rożnych formach zdobywania wiedzy: warsztatach, konkursie, wykładzie i trzydniowej wycieczce edukacyjnej. Zaprosili także do udziału w konkursie swoich młodszych kolegów ze szkół podstawowych. Od 3 do 5 marca 2020 r. uczniowie realizujący projekt wyjeżdżają na trzydniową wycieczkę do Warszawy. W jej programie:
- zwiedzanie Centrum Pieniądza NBP,
- zwiedzanie Giełdy Papierów Wartościowych,
- wizyta w Sejmie, 
- zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego i Pałacu w Wilanowie,
- zwiedzanie  Starego Miasta i rewitalizującej się Pragi,
-udział w spektaklu teatralnym w Teatrze Polskim.
Podsumowanie projektu nastąpi 25 marca 2020 r. wręczeniem nagród laureatom konkursu na plakat promujący stulecie polskiej waluty oraz wykładem przedstawiającym zdobyta przez młodzież wiedze.Wszystkich zainteresowanych naszymi działaniami zapraszamy do śledzenia codziennych relacji z wycieczki na szkolnym facebooku.