HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

Udało nam się mimo reżimu sanitarnego zorganizować spotkanie z maturzystami. Były przemówienia, kwiaty, uroczyste wręczenie nagród i świadectw i krótkie szkolenie przed maturą. Wszyscy ukończyli szkołę. 
1 (Copy) DSC 5939 (Copy)

Teraz czas na najważniejszy sprawdzian. POWODZENIA!
DLA MATURZYSTÓW
Drodzy Maturzyści !
Dziś zakończyliście przygodę w Naszej szkole. Wiemy, że momentami nie było łatwo, ale jak mawiał Arystoteles, korzeń nauki jest gorzki, ale owoc słodki. Życzymy Wam, aby wyniki które osiągnięcie, spełniły wasze oczekiwania i dały możliwość realizacji życiowych planów. Niech w najbliższych dniach nie zabraknie wam wiary i siły we własne możliwości.
Połamania długopisów !
Życzy Samorząd Szkolny
OD MATURZYSTÓW
Nadszedł czas pożegnania. Opuszczamy bezpieczną przystań i wypływamy na szerokie morze. Dziękujemy za wspólne trzy lata. Czas spędzony w liceum na zawsze pozostanie w naszej pamięci, a to, czego się tu nauczyliśmy, będzie kształtowało naszą przyszłość. Maturzyści
2021. 
1 (Copy)
DSC 5746 (Copy)
DSC 5760 (Copy)
DSC 5773 (Copy)
DSC 5791 (Copy)
DSC 5920 (Copy)
DSC 5939 (Copy)