HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

Zapraszamy do udziału w otwartym turnieju szachowym, warcabowym oraz gier planszowych.
plakat
Zapisy do turnieju szachowego pod linkiem: https://www.chessmanager.com/pl/tournaments/4736197910331392/players Można także zapisywać się telefonicznie lub mailowo u koordynatora - Ewa Wieja 690498544, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. all4web
Dnia 25 listopada klasa 3p Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły wzięła udział w dyskusji online na temat klimatu.
1
Uczestnicy zadawali pytania dotyczące zagadnień, które zaciekawiły ich po obejrzeniu wcześniej przygotowanego wykładu. Podczas lekcji poruszone zostały takie tematy jak : niebezpieczeństwo wynikające ze zmian klimatu, czy kwestia fotowoltaiki. Wszyscy oglądaliśmy z zaangażowaniem i usłyszeliśmy wiele ciekawych informacji .
Amelia Krenz