HOT-INFO

---

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

23 czerwca 2017 r. o godz. 10.00 odolanowscy licealiści zakończyli kolejny rok szkolny. Jak co roku nagrody odebrali najlepsi uczniowie. Ponadto wręczono także nagrody uczniom, którzy reprezen-towali szkołę na zewnątrz. 
dsc 2968 (copy)
Czytaj więcej...
Trzy dni, od 19 do 21 czerwca bieżącego roku spędzili licealiści z Odolanowa w Trójmieście. Wycieczka została zorganizowana przez biuro podróży „Liza” z Kępna i należała do bardzo udanych. Opiekę nad grupą 24 uczestników sprawowali nauczyciele z liceum : Bogumiła Datta i Adam Brychcy.
Czytaj więcej...
Uczniowie klasy pierwszej brali udział w projekcie edukacyjnym „Lekcje z ZUS” nad którym patronat objęło MEN oraz MRPiPS .
logo lekcje z zus (copy)
Do projektu szkołę zgłosiła pani Monika Zydorowicz. Jego zadaniem jest upowszechnienie i pogłębienie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów.
Czytaj więcej...
15 maja grupa młodzieży z naszej szkoły wraz z gimnazjalistami z Raczyc, udała się na wycieczkę do Wrocławia. Głównym celem wyjazdu była wizyta w Zakładzie Klimatologii i Ochrony Atmosfery Uniwersytetu Wrocławskiego.
p5150364 (copy)
Na miejscu spotkaliśmy się z pracownikiem uniwersytetu, który poprowadził zajęcia w Obserwatorium Meteorologicznym.
Czytaj więcej...
W dniach 13-14 czerwca uczniowie klasy pierwszej pod opieką Pawła Dymała i Rafała Walkowa spędzili ciekawie czas w Ośrodku wypoczynkowym "Biały Daniel" w Mojej Woli.
imag0227 (copy)
Czytaj więcej...