HOT-INFO

---

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

„Uratujmy głodujące dzieci na Madagaskarze” to kolejna akcja charytatywna, w którą włączyła się nasza szkoła. Celem akcji była zbiórka pieniędzy na dożywianie głodujących dzieci w rejonie Mampikony.„Uratujmy głodujące dzieci na Madagaskarze” to kolejna akcja charytatywna, w którą włączyła się nasza szkoła.
Czytaj więcej...
Jak tradycja nakazuje klasa trzecia w czwartek 26 kwietnia przyszła do szkoły przebrana. Pojawili się w LO piłkarz, wojskowi, strażak, policjant, księżniczka, "pani z kasą", panowie od deratyzacji(?) i wielu innych.
dsc 8380 (copy)
Największą gwiazdą w tym Frida Kahlo - meksykańska malarka. Wiktorii gratulujemy pomysłu i perfekcyjnego wykonania.
Czytaj więcej...
Klasa pierwsza pod opieką p. Anny Kuś i p. Adama Brychcego zadała nam pytanie: Komu potrzebna jest historia? zmuszając nas do refleksji nad naszą tożsamością narodową.
dsc 8395 (copy)
Jaką uzyskaliśmy odpowiedź?Historia potrzebna jest nam wszystkim. wsłuchując się w głos przeszłości, uczymy się przecież rozumieć i mądrze kształtować teraźniejszość.Klasie I gratulujemy aktorskich talentów! 
Czytaj więcej...
Oto słowa, jakie maturzyści usłyszeli podczas zakończenia roku: Albert Camus powiedział: „Przyszłość będzie szczodra jedynie wtedy, kiedy wszystko ofiarujesz teraźniejszości”.
zakonczenie
Dorosły człowiek powinien być jak drzewo. Kiedy minie w Waszym życiu okres młodzieńczych poszukiwań i znajdziecie swoje miejsce na ziemi wrośnijcie w nie głęboko. Bądźcie wielcy i mocni, tak aby w Waszym cieniu znaleźli schronienie słabsi od Was. Dawajcie ludziom to, co w Was najlepsze. I bądźcie w tym dawaniu szczodrzy i szczerzy.