HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

10 listopada szkoła obchodziła Święto Niepodległości. W tym roku wcześniej przygotowywaliśmy się do obchodów.
Uczniowie uczestniczyli w konkursie fotograficznym "Odolanów w barwach jesieni" promując w ten sposób uroki naszej Małej Ojczyzny.
3
Każda klasa przygotowywała także na zajęciach wychowawczych plakat o symbolach narodowych. O godzinie 11.11 odśpiewaliśmy hymn Polski uczestnicząc w akcji "Szkoła do Hymnu". Wspólnie odśpiewaliśmy także Marsz I Brygady. Gabrysia Duczmal uświetniła uroczystości grą na saksofonie. W trakcie uroczystości zostały wręczone medale i puchary zwycięzcom I Szkolnych Mistrzostw Strzeleckich. Ogłoszono także i wręczono nagrody zwycięzcom konkursu fotograficznego. 
1
I miejsce zajęła Aleksandra Walkow kl. IIIP,
II miejsce zajęła Maria Ziętek kl. IIIP
III miejsce zajęła Wiktoria Rusinek kl. IIA
Na zakończenie Samorząd Uczniowski poczęstował wszystkich tradycyjnymi Marcińskimi Rogalami.