HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

Dnia 28 listopada w auli Liceum Ogólnokształcącego odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie fotograficznym „Przyroda w obiektywie”. Konkurs obejmował4 kategorie zdjęć, były to: ptaki, grzyby, rośliny i krajobrazy. 
pb291913 (copy)

W konkursie wzięli udział uczniowie z gimnazjów: Odolanowa, Raczyc, Świecy, Sulmierzyc, Wróblińca, Kuźnicy Czeszyckiej, Granowca i Sośni. Komisja egzaminacyjna nagrodziła zdjęcia, które wyróżniły się ciekawym ujęciem fotografowanego obiektu. Na uwagę zasługuje fakt, że wiele zdjęć jest zrobionych z dużą dozą umiejętności fotograficznych. Przedstawiają one piękno naszych okolic m.in. terenu Doliny Baryczy. Wszyscy uczestnicy wykazali się wrażliwością na piękno przyrody.

 

Nagrodzone zdjęcia wykonali:

Julia Rogier z Granowca – Grand Prix

Agata Piec z Raczyc – I miejsce

Urszula Kusz ze Świecy – II miejsce

Wiktoria Szczepaniak z Odolanowa – III miejsce

Daria Siewiera z Sulmierzyc – III miejsce

Zofia Mus z Sośni – IV miejsce

Aleksandra Marika Macholak z Wróblińca – IV miejsce

 

Konkurs został zorganizowany przez: p. dyrektor Ewę Wieję oraz nauczycielki: p. Annę Majchrzak i p. Marzenę Jesiołowską.

 

Gratulujemy laureatom! 

pb291899 (copy)
pb291907 (copy)
pb291913 (copy)
pb291914 (copy)