HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

Jak co roku w ostatni przedświąteczny dzień w szkole spotkaliśmy się na klasowych Wigiliach.
dsc 6009 (copy)
Wspólnie zasiedliśmy do stołu i zaśpiewaliśmy kolędy. Potem międzyklasowe życzenia. O godzinie 10.30 zebraliśmy się w auli aby obejrzeć przygotowane przez kolegów ze wszystkich klas "Jasełka". Tegoroczne przedstawienie niosło ważne przesłanie, abyśmy nie zajmowali się tym co w przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia jest tylko ich otoczką, a skupili się na oczekiwaniu nadejścia Zbawiciela.Jak co roku w ostatni przedświąteczny dzień w szkole spotkaliśmy się na klasowych Wigiliach. Wspólnie zasiedliśmy do stołu i zaśpiewaliśmy kolędy. Potem międzyklasowe życzenia. O godzinie 10.30 zebraliśmy się w auli aby obejrzeć przygotowane przez kolegów ze wszystkich klas "Jasełka". Tegoroczne przedstawienie niosło ważne przesłanie, abyśmy nie zajmowali się tym co w przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia jest tylko ich otoczką, a skupili się na oczekiwaniu nadejścia Zbawiciela.