HOT-INFO

-

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

W czwartkowy wieczór 25 pażdziernika br. aula odolanowskiego liceum wypełniła się po brzegi. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję obejrzeć spektakl słowno – muzyczny „Ocalić od zapomnienia” przygotowany w ramach XIV Edycji Funduszu Grantowego Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego. 
dsc 1640 (copy) 
W czwartkowy wieczór 25 pażdziernika br. aula odolanowskiego liceum wypełniła się po brzegi. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję obejrzeć spektakl słowno – muzyczny „Ocalić od zapomnienia” przygotowany w ramach XIV Edycji Funduszu Grantowego Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego. Poetycki wieczorek zorganizowali uczniowie i absolwenci liceum, przedstawiciele UTW oraz uczennice klasy VIII i odolanowskiego gimnazjum. Zbliża się dzień 1 listopada, dla-tego postanowiliśmy zmierzyć się z niełatwą dla współczesnego człowieka tematyką przemi-jania i śmierci. Zaprezentowaliśmy wiersze i utwory muzyczne, które stawiają tak ważne py-tania jak: „Dokąd zmierzamy? Dlaczego tak się spieszymy? Na czym polega sens naszej egzy-stencji? Co jest celem życia? Ile czasu przed nami?” Artyści zmuszają nas do szukania odpo-wiedzi, pomagają  nam oswoić się z tymi trudnymi zagadnieniami i uczą nas, jak ważna jest teraźniejszość.Zgromadzeni w auli goście zachwycili się nie tylko występami uczniów i studentów, ale także jesienną dekoracją, artystycznym wystrojem auli i multimedialną prezentacją foto-grafii i obrazów. Całość dopełniła atmosfera kawiarni, w którą na ten wieczór zamieniła się aula liceum. 
dsc 1633 (copy)
dsc 1634 (copy)
dsc 1638 (copy)
dsc 1640 (copy)
dsc 1646 (copy)
dsc 1647 (copy)
dsc 1648 (copy)
dsc 1652 (copy)
dsc 1656 (copy)
dsc 1661 (copy)
dsc 1668 (copy)
dsc 1674 (copy)
dsc 1675 (copy)
dsc 1682 (copy)