HOT-INFO

---

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

30 września klasa IIA podczas lekcji języka polskiego wyruszyła w teren, by delektować się poezją w przestrzeni miejskiej. Uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki dopasowane tematyką do zaplanowanych przystanków.
image0image1
Były np.: wiersze o stacji kolejowej (recytowany przy torach kolejowych), moście (recytowany na moście na Baryczy), o Bogu (recytowany przy Kościele Ewangelickim), o wodzie (recytowany przy fontannie w Rynku). Był też dłuższy przystanek przy karpiu umieszczonym na szlaku Doliny Baryczy gdzie Pani Ewa Banaszkiewicz - Zawidzka zaprezentowała uczniom książkę H. Krall „Smutek ryb”. Innowacyjność lekcji zachęciła uczniów do pełnego zaangażowania w jej planowanie i realizację.