HOT-INFO

---

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

Jak tradycja nakazuje Święto Edukacji Narodowej w Odolanowskim Liceum uczciliśmy ślubowaniem klasy pierwszej.
image0 2
Uroczystość rozpoczęła się od powitania wygłoszonego przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Agatę Jasik i przemówienia Pani Dyrektor Ewy Wiei.  Uczniowie podeszli do sztandaru i złożyli uroczyste ślubowanie. Tekst roty ślubowania odczytała Emilia Chwaliszewska. Uroczystość uświetniła piosenka „Swój czas weź w garść” w wykonaniu klasy drugiej oraz utwór z musicalu „Skrzypek na dachu” zagrany na saksofonie przez Gabrysię Duczmal. Mottem święta były słowa Adama Mickiewicza, że „wiedzę możemy zdobyć od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami”.
Odolanowskie liceum serdecznie dziękuje za gościnność Bibliotece Publicznej 

image0-2
image0
image1-2
image1
image2-2
image2
image3
image4