HOT-INFO

---

ul. Krotoszyńska 121,
63 - 430 Odolanów

+48 62 733 13 16
liceum@odolanow.pl

24 czerwca 2022 uczniowie klas IA, IIA i IIIP zakończyli kolejny rok szkolny. Była to także okazja do podsumowania roku sportowego w szkole. Nagrodzeni zostali chłopcy, którzy wywalczyli III miejsce w Drużynowych Wojewódzkich Mistrzostwach w Tenisie Stołowym.
1
Statuetki otrzymali także uczennice i uczniowie, którzy w Szkolnym Turnieju Tenisa stołowego zajęli trzy pierwsze miejsca. Podsumowano także trwający prawie do końca roku szkolnego Turniej Warcabowy. Pierwsze miejsce zajął w nim Konrad Markowski, drugie Lena Grabowska a trzecie Beata Dąbek. Wszyscy otrzymali medale. W tym roku szkolnym nagrodzono specjalnymi nagrodami książkowymi uczniów, którzy mieli bardzo wysoką frekwencję. Byli to Aleksandra Walkow, Aleksandra Stachowiak, Karolina Woźniak i Aleksandra Zemska. Nagrody książkowe otrzymali także najlepsi uczniowie: Emilia Chwaliszewska, Aleksandra Zemska i Aleksandra Walkow. 
1
10
11
12
2
3
4
5
6
7
8
9